خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - اشتغال پايدار، اولويت اول دولت در بودجه 97 است :

نماينده عالي دولت در مازندران با اعلام اينكه اشتغال پايدار اولويت اول دولت در بودجه 97 است، با توجه به برنامه محور شدن اعتبارات لايحه بودجه سال 97 بر تلاش دستگاه‌ها براي افزايش سهم بري استاني تأكيد كرد و يادآور شد: اعتبارات تخصيصي به مازندران بايد با واقعيت‌های استان تطبيق داشته باشد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرک‌های صنعتي مازندران، محمد اسلامي در جلسه شوراي برنامه‌ریزی استان با اشاره به حماسه نهم دی‌ماه، اين روز را روز بصيرت و ميثاق ملت ايران اسلامي با ولايت توصيف كرد و گفت: روز نهم دي، نقطه عطفي در تاريخ انقلاب اسلامي است.

استاندار مازندران بابیان اينكه در جهت يكپارچگي ملت در سايه پرچم ولايت، بايد مردم را براي دستيابي به سعادتمندي، پشتيباني و حمايت نمود افزود: پيوند بين مردم و حاكميت بايد به‌عنوان يك اصل، دنبال شود.

وي با اشاره به اينكه آسيب رساندن به روحيه مردم و نااميد كردن ملت، خطي است كه امروز دشمن دنبال می‌کند تصريح نمود: تلاش شبانه‌روزی و جهادي دستگاه‌ها، بيش از هرزمانی لازم است تا گرهي از مشكلات مردم بازنماید و زمينه رونق فضاي کسب‌وکار و اشتغال را فراهم آورد.

مقام عالي دولت در استان، اشتغال واقعي را كارآفريني عنوان كرد و با تأكيد بر اينكه جوانان و دانش‌آموختگان جوياي كار، بايد با تشكيل هسته‌های کسب‌وکار در جهت ايجاد اشتغال پايدار تلاش كنند خاطرنشان ساخت: دستگاه‌ها يك ميز آگاهي بخشي و اطلاع‌رسانی اشتغال راه‌اندازی نمايند و با توجه به اینکه قوانين بودجه و تسهيلات لازم در راستاي تقويت اشتغال پیش‌بینی‌شده است بايد با اقدام و عمل تأثیرگذاری در اين بخش اتفاق بيفتد.

رئيس شوراي برنامه‌ریزی و توسعه استان، کمک‌های فني و اعتباري قانون بودجه سال 96 را فرصتي مطلوب براي ايجاد اشتغال پايدار دانست و يادآور شد: دغدغه اصلي مردم اشتغال است و دستگاه‌ها بايد همه اهتمام خود را براي ايجاد اشتغال فراگير انجام دهند.

اسلامي بابیان اينكه دانش‌آموختگان فاقد شغل جوياي كار، براي استفاده از اعتبارات بسته کمک‌های فني و اعتباري بودجه در اولويت قرار گيرند گفت: اعتبارات اين بخش شهرستان محور باشد و بر اساس برش شهرستاني تخصيص يابد تا تسهيلات اشتغال ارزان‌قیمت، به جويندگان واقعي كار اختصاص يابد.

وي با تأكيد بر اينكه در توسعه اشتغال روستايي بايد تحول ايجاد شود و در اين راستا نبايد صرفاً به منابع تخصيصي اكتفا نمود و دستگاه‌ها بايد تحرك بيشتري براي تقويت اشتغال داشته باشند اظهار داشت: اشتغال واقعي بايد در عمل اتفاق بيفتد و در اين خصوص لازم است از ظرفیت‌های قانوني، بهره‌گیری درست شود.

نماينده عالي دولت در مازندران در ادامه با اعلام اينكه اشتغال پايدار اولویت اول دولت در بودجه 97 است با توجه به برنامه محور شدن اعتبارات لايحه بودجه سال 97 بر تلاش دستگاه‌ها براي افزايش سهم بري استاني تأكيد كرد و يادآور شد: اعتبارات تخصيصي به مازندران بايد با واقعیت‌های استان تطبيق داشته باشد و اين مهم نيازمند تلاش همه است.

استاندار مازندران با اشاره به چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در سال 97 خواستار تحرك جدي و به تصوير كشيدن عملكرد نظام براي مردم شد و افزود: دستگاه‌ها براي جذب اعتبارات ملي تحرك بيشتري داشته باشند و از تسهيلات و ظرفیت‌های قانوني موجود با اقدام و عمل براي ايجاد اشتغال و كارآفريني استفاده نمايند.

اسلامي از اختصاص 253 ميليارد تومان براي 77 طرح ملي مازندران در بودجه 97 خبر داد و بر تلاش ويژه و مؤثر دستگاه‌های اجرايي براي جذب اعتبارات تأكيد كرد.

در اين جلسه كه نمايندگان مردم بهشهر، نكا و گلوگاه و نور و محمودآباد در مجلس شوراي اسلامي حضور داشتند، نوربخش، رئیس سازمان مديريت و برنامه‌ریزی استان خاطرنشان ساخت: اصلاحات ساختاري در تدوين بودجه، شامل بودجه‌ریزی مبتني بر عملكرد، افزايش شفافيت و انضباط بودجه‌ای، حركت به سمت تمرکززدایی، توجه ويژه به اولویت‌های برنامه‌ای، توجه ويژه به توليد و اشتغال و عدالت اجتماعي از ویژگی‌های لايحه بودجه سال 97 است.

مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي مازندران نيز در حاشيه اين جلسه گفت: تكميل زيرساخت شهرک‌ها و رفع موانع توليد از اولويت شركت شهرک‌های صنعتي است.

موسوي بيان داشت: از ابتداي سال جاري تاكنون 60 واحد توليدي با سرمایه‌گذاری 3592 ميليارد ريال در شهرک‌ها و نواحي صنعتي به بهره‌برداری رسیده‌اند.

وي تصريح كرد: با راه‌اندازی اين واحدهاي توليدي براي 1647 نفر به‌صورت مستقيم شغل ایجادشده است. 


آخرين ويرايش : ۱۰ دي ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۰:۱۰ قبل‏ازظهر |  


امروز :

پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

الخميس ۸ شوال ۱۴۳۹

Thursday 21 June 2018

شهادت دکتر مصطفي چمران (1360ش)  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۳۹ : ۲۷
اذان صبح : ۲ : ۴۸ : ۰۴
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۹ : ۱۹
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۹ : ۱۰
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۹ : ۳۱
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۱۶۵۲۹
كل بازديدكنندگان : ۲۵۸۴۲۸۹
نمايش هاي امروز : ۱۲۴۱
بازديد هاي امروز : ۹۷۲
افراد آنلاين : ۱۳۰


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768