خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - دنبال راهکارهايی برای حل مشکلات صنايع مازندران هستيم :

نماينده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: از نمايندگان کميسيون اقتصادی به مازندران دعوت کرديم تا بيآيند و مسائل و مشکلات صنايع ما را ببيند تا راهکاری برای حل مشکل آنها پيدا کنيم.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرک‌های صنعتي مازندران، علی اسماعيلی در بازديد اعضای کميسيون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از شهرک صنعتی شهدای محمودآباد، در جمع خبرنگاران درباره هدف سفر اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به مازندران اظهار کرد: معمولاً هرچند وقت كه به شهرک‌های صنعتی مراجعه می‌کنيم، مشکلات اساسی را در بخش‌های مختلف بنگاه‌های اقتصادی مشاهده کرده‌ایم.

وی افزود: با توجه به این مشکلات موجود برای صنایع، از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس دعوت کردیم تا از نزدیک بیآیند و برای حل مشکلات این بخش، راهکارهایی را پیدا کنند.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به همین دلیل، حدود 500 نفر از بنگاه‌های اقتصادی فعال و نیمه فعال مازندران را جمع کردیم تا با حضور اعضای کمیسیون اقتصادی به بررسی مشکلات بپردازیم و هنگام وضع قوانین در مجلس، با آگاهی تصمیم بگیریم.

اسماعيلي درباره مهم‌ترین دغدغه اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بيان داشت: تمام همت بر این است که دغدغه رهبر معظم انقلاب اسلامی ازجمله کاهش نرخ بهره، حذف دیرکرد و جریمه‌های بانکی را در قانون جدید بانکداری اسلامی، در طرحی که مجلس دنبال می‌کند نهادینه کنیم.

وي در پایان تأكيد كرد: دغدغه دیگر ما این است که بتوانیم بنگاه‌های اقتصادی که امروزه مشکلات عدیده‌ای دارند را از این وضعیت نجات دهیم و اشتغال ایجاد شود.

 


آخرين ويرايش : ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۸:۰۱ قبل‏ازظهر |  


امروز :

جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

الجمعة ۱۱ رمضان ۱۴۳۹

Friday 25 May 2018
  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۴ : ۰۳
اذان صبح : ۲ : ۵۸ : ۲۹
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۴ : ۲۹
غروب آفتاب : ۱۹ : ۰۵ : ۱۸
اذان مغرب : ۱۹ : ۲۵ : ۰۰
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۹۷۶۴۲۴
كل بازديدكنندگان : ۲۵۵۴۲۹۷
نمايش هاي امروز : ۱۴
بازديد هاي امروز : ۱۴
افراد آنلاين : ۱۵


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768