خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - قانون ماليات بر ارزش‌افزوده يکی از موانع توليد در کشور است :

رئيس کميسيون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بيان اينکه لايحه اصلاح قانون ماليات بر ارزش‌افزوده در کميسيون اقتصادی مجلس در دست بررسی است گفت: ماليات بر ارزش‌افزوده يکی از موانع توليد در کشور است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي مازندران، محمدرضا پور ابراهيمی در نشست فعالان اقتصادی مازندران با حضور اعضای کميسيون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در محمودآباد افزود: دولت پیش از سال جاری لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش‌افزوده را به مجلس شورای اسلامی ارسال کرده و این لایحه در کمیسیون اقتصادی در دست بررسی است.

وی بيان داشت: قانون فعلی مالیات بر ارزش‌افزوده به‌صورت موقت در کشور اجرا شد و طبق توافق مجلس با دولت قرار شده تا پیش از اصلاح، قانون فعلی اجرایی شود.

پور ابراهیمی تصريح کرد: اصلاح قانون مالیات بر ارزش‌افزوده در سطح کشور از سوی مجلس و دولت احساس شد و با این رویکرد نیز دولت یازدهم لایحه اصلاحیه را به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد و با بررسی در کمیسیون اقتصادی، به صحن علنی مجلس شورای اسلامی آورده می‌شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، اصلاح قانون نظام بانکی و گمرک را از دیگر برنامه‌های کمیسیون اقتصادی در سال جاری برای برداشتن موانع تولید در کشور اعلام کرد.

وی پیش‌بینی کرد تا اصلاح قانون مالیات بر ارزش‌افزوده؛ نظام بانکی و گمرکی حداکثر در نیمه نخست سال جاری پایان یابد و اجرایی شود.

پور ابراهيمي شفاف‌سازی عملکرد بانک‌ها به‌خصوص در بخش دیرکرد و جرائم را از مهم‌ترین برنامه اصلاح قانون نظام بانکی در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.

 


آخرين ويرايش : ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۸:۰۱ قبل‏ازظهر |  


امروز :

جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

الجمعة ۱۱ رمضان ۱۴۳۹

Friday 25 May 2018
  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۴ : ۰۳
اذان صبح : ۲ : ۵۸ : ۲۹
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۴ : ۲۹
غروب آفتاب : ۱۹ : ۰۵ : ۱۸
اذان مغرب : ۱۹ : ۲۵ : ۰۰
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۹۷۶۴۲۶
كل بازديدكنندگان : ۲۵۵۴۲۹۹
نمايش هاي امروز : ۱۶
بازديد هاي امروز : ۱۶
افراد آنلاين : ۱۷


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768