خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتبانك اطلاعات صنايع كوچك و متوسطرشد و توسعه فناوری ارتباطات و اطلاعات و به ویژه گسترش روز افزون شبکه اینترنت، در عصر حاضر فضایی را فراهم کرده است تا افراد، سازمان ها و شرکت های مختلف بتوانند بخش زیادی از تعاملات و ارتباطات خود را از طریق شبکه اینترنت شکل دهند.

اين فناوري فرصت مغتمي را براي موسسات و صنايع کوچک و متوسط فراهم ساخته تا با ايجاد زمينه و امکان حضور بر روي شبکه اينترنت، محدوديت‌هاي زيادي که تاکنون براي اين موسسات وجود داشته را از ميان بردارند. در اين ارتباط حضور الکترونيکي و به عبارت ديگر هويت شرکتي به داشتن يک وب سايت بر روي شبکه گره خورده است. امروزه حضور فعال در اين شبکه و استفاده از قابليت‌هاي بسيار گسترده و متنوع آن براي صاحبان کسب و کار و فعاليت‌هاي توليدي، صنعتي و تجاري يک نقطه قوت محسوب شده و عدم حضور و استفاده از آن بعنوان يکي از نقاط ضعف اساسي بحساب مي‌آيد.

با توجه به مطالب فوق و نظر به نقش و جايگاه سازمان صنايع کوچک و شهرک‌هاي صنعتي ايران در راستاي ارتقاء و توسعه صنايع کوچک و متوسط کشور، اين پايگاه اطلاع‌رساني طراحي و راه‌اندازي گرديد تا با تجميع واحدهاي صنعتي در فضاي مجازي اينترنت، بتواند بصورت پلي ميان واحدهاي صنعتي توليد کننده و مشتريان عمل نموده و از طريق اطلاع‌رساني مناسب به توسعه کسب و کار آنها کمک نمايد.

دفاتر مجازي اينترنتي که در اين پايگاه اطلاع‌رساني بطور رايگان در اختيار واحدهاي کوچک صنعتي قرار داده مي‌شود داراي امکاناتي از قبيل، پست الکترونيک، جلسه گفت و گو، تابلوي پيام،‌ اعلام نياز، مخزن فايل، زمانبندي ملاقات، دفترچه تماس، فهرست وظايف، دفترچه يادداشت، آدرس‌هاي اينترنتي، کارت معرفي، مديريت محصول و قابليت معرفي محصولات توليدي مي‌باشد. عموم افراد و متقاضيان مي‌توانند در تمامي نقاط جهان و از طريق شبکه اينترنت با مراجعه به اين پايگاه مراجعه کرده و براساس محصول، شرکت، استان و يا شهرک‌ صنعتي محل استقرار واحد صنعتي، اقدام به جستجو کرده و با شرکت‌هاي مورد نظر خود ارتباط برقرار نمايند.

اميد است با همکاري و مشارکت موثر و مستمر واحدهاي صنعتي ، اين پايگاه اطلاعاتي پربارتر گشته و به مکاني براي تبادل نظرات و ايجاد ارتباط بين واحدهاي صنعتي و فعالان عرصه توليد، تجارت و صادرات تبديل گردد.


جهت ثبت نام در سايت مذكور با آقاي مهندس شعباني ، مسئول انفورماتيك شركت شهركهاي صنعتي مازندران به آدرس admin@mazandiec.ir و يا شماره تماس 33345579-011 تماس حاصل فرمائيد.

 

بازگشت

امروز :

پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

الخميس ۸ شوال ۱۴۳۹

Thursday 21 June 2018

شهادت دکتر مصطفي چمران (1360ش)  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۳۹ : ۲۷
اذان صبح : ۲ : ۴۸ : ۰۴
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۹ : ۱۹
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۹ : ۱۰
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۹ : ۳۱
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۱۶۴۵۰
كل بازديدكنندگان : ۲۵۸۴۲۱۰
نمايش هاي امروز : ۱۱۶۲
بازديد هاي امروز : ۸۹۳
افراد آنلاين : ۵۶


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768