خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - بانک اطلاعات واحدهای توليدی مستقر در شهرک‌های صنعتی مازندران در حال تهيه است :

مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: بانک اطلاعات واحدهای توليدی و صنعتی استان در حال تهيه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سيد مصطفی موسوی بيان داشت: در سال اقتصاد مقاومتی، توليد و اشتغال و با توجه به ضرورت شناسايی موانع و مشکلات و اطلاع‌رسانی مناسب به واحدهای توليدی و صنعتی، اين شرکت اقدام به تهيه بانک اطلاعات واحدها نموده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان در بخش تولید و صنعت، باید اطلاعات دقیق و مناسبی از واحدهای تولیدی، محصولات و کالاهای تولیدشده، آماده و در اختیار سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی قرار گیرد.

موسوی اظهار داشت: حسب دستور استاندار مازندران، تهیه بانک اطلاعات واحدهای تولیدی به شرکت شهرک‌های صنعتی واگذار شده و این شرکت نیز با اطلاع‌رسانی مناسب و همآهنگی با مدیران شهرک‌ها و شرکت‌های خدماتی و صاحبان واحدهای تولیدی، در حال اجرای این پروژه است.

وی تصریح کرد: آمار، نقش مهم در تصمیم‌گیری کلان اقتصادی و توسعه استان دارد و موجب برنامه‌ریزی درازمدت توسعه در استان خواهد شد.
آخرين ويرايش : ۱۷ دي ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۲:۱۰ بعدازظهر |  


امروز :

پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

الخميس ۸ شوال ۱۴۳۹

Thursday 21 June 2018

شهادت دکتر مصطفي چمران (1360ش)  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۳۹ : ۲۷
اذان صبح : ۲ : ۴۸ : ۰۴
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۹ : ۱۹
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۹ : ۱۰
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۹ : ۳۱
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۱۶۴۷۴
كل بازديدكنندگان : ۲۵۸۴۲۳۴
نمايش هاي امروز : ۱۱۸۶
بازديد هاي امروز : ۹۱۷
افراد آنلاين : ۷۷


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768