خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - بانک اطلاعات واحدهای توليدی مستقر در شهرک‌های صنعتی مازندران در حال تهيه است :

مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: بانک اطلاعات واحدهای توليدی و صنعتی استان در حال تهيه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سيد مصطفی موسوی بيان داشت: در سال اقتصاد مقاومتی، توليد و اشتغال و با توجه به ضرورت شناسايی موانع و مشکلات و اطلاع‌رسانی مناسب به واحدهای توليدی و صنعتی، اين شرکت اقدام به تهيه بانک اطلاعات واحدها نموده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان در بخش تولید و صنعت، باید اطلاعات دقیق و مناسبی از واحدهای تولیدی، محصولات و کالاهای تولیدشده، آماده و در اختیار سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی قرار گیرد.

موسوی اظهار داشت: حسب دستور استاندار مازندران، تهیه بانک اطلاعات واحدهای تولیدی به شرکت شهرک‌های صنعتی واگذار شده و این شرکت نیز با اطلاع‌رسانی مناسب و همآهنگی با مدیران شهرک‌ها و شرکت‌های خدماتی و صاحبان واحدهای تولیدی، در حال اجرای این پروژه است.

وی تصریح کرد: آمار، نقش مهم در تصمیم‌گیری کلان اقتصادی و توسعه استان دارد و موجب برنامه‌ریزی درازمدت توسعه در استان خواهد شد.
آخرين ويرايش : ۱۷ دي ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۲:۱۰ بعدازظهر |  


امروز :

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

الإثنين ۳ رجب ۱۴۳۹

Monday 19 March 2018

شهادت حضرت امام علي النقي الهادي(254ق)  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۳ : ۴۰
اذان صبح : ۴ : ۳۷ : ۳۶
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۵ : ۳۱
غروب آفتاب : ۱۸ : ۰۷ : ۵۸
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۵ : ۱۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۸۴۸۶۴۲
كل بازديدكنندگان : ۲۴۷۶۰۳۲
نمايش هاي امروز : ۸۴۵
بازديد هاي امروز : ۸۰۶
افراد آنلاين : ۱۵۶


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768