خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - بازديد معاون استاندار و فرماندار ويژه بابل از 2 واحد توليدي در شهرک صنعتی بابل‌کنار :

ولي زاده فرماندار ويژه بابل و هيئت همراه، از واحدهاي توليدي گلخند بهداشت و گلچين خزر در شهرك صنعتي بابل‌کنار بازديد كردند.

به گزارش روابط عمومی روابط عمومي شركت شهرک‌های صنعتي مازندران، معاون استاندار و فرماندار ويژه بابل از واحدهای صنعتي گلخند بهداشت توليدکننده محصولات سلولزی و بهداشتی و صنايع بسته‌بندی محصولات غذایی گلچين خزر در شهرک صنعتی بابل‌کنار بازديد کرد.

فرماندار ویژه شهرستان بابل گفت: بسیار  خرسندم که  امروز در دو مجموعه تولیدی حضور پیدا کردم و مدیران این مجموعه‌ها از تولید و فروش  محصولات خویش اعلام رضایت نموده و علاقمند به توسعه و افزایش ظرفیت نیز می‌باشند.

ولی زاده افزود: در کارگروه اشتغال و در تمام جلسات، حمایت از اشتغال موجود و تکریم صاحبان واحدهای تولیدي را به‌عنوان يكي از اصول معرفي كرديم.

این مقام مسئول تأکید کرد: نباید صاحبان واحدهای تولیدی را درگیر مسائل جزیی بنماییم، بلکه دستگاه‌های اجرایی باید فرصت‌ها و حمایت‌های لازم را فراهم نمایند تا کارفرما و صاحبان سرمایه به فکر افزایش تولید و پرداخت مطالبات کارگران باشند.

معاون صنايع كوچك شركت شهرک‌های صنعتي مازندران نيز در اين جلسه گفت: با توجه به اقدامات شركت در راستاي حفاظت محیط‌زیست و جلوگيري از آلودگي، ساخت مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب شهرك صنعتي بابل‌کنار به‌زودی آغاز می‌شود.

علي پور بيان داشت: در حال حاضر 42 واحد توليدي با سرمایه‌گذاری 304 ميليارد ريال در اين شهرك صنعتي مشغول فعاليت می‌باشند.

لازم به توضيح است، در پایان این بازدید و طی نشستی، مدیران واحدهای تولیدی فعال شهرک صنعتی بابل‌کنار، موانع و مشکلات موجود را مطرح نموده و فرماندار برای مدیران مربوطه، دستور برطرف نمودن سریع این مشکلات را صادر کرد.
آخرين ويرايش : ۱۷ دي ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۲:۱۰ بعدازظهر |  


امروز :

دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷

الإثنين ۱۲ شوال ۱۴۳۹

Monday 25 June 2018
  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۰ : ۲۹
اذان صبح : ۲ : ۴۹ : ۱۱
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۰ : ۱۰
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۹ : ۴۸
اذان مغرب : ۱۹ : ۴۰ : ۰۸
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۲۳۳۰۴
كل بازديدكنندگان : ۲۵۸۹۶۷۰
نمايش هاي امروز : ۴۹۶
بازديد هاي امروز : ۴۷۲
افراد آنلاين : ۷۵


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768