خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - شرکت فولادين ذوب آمل و دانشگاه علوم و کاربردی FHM آلمان تفاهم‌نامه امضا کردند :

معاون صنايع كوچك شركت شهرک‌های صنعتي مازندران گفت: : اين تبادل دانش در تربيت دانشجو و نيروی‌های متخصص، تربيت نيروها در سطوح علمی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و ارائه آموزش‌های تخصصی و فوق تخصصی در زمينه‌های فناوری به دانشگاه علمی کاربردی فذا و شرکت فولادين ذوب آمل می‌باشد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرک‌های صنعتي مازندران، در جلسه‌ای با حضور علي پور معاون صنايع كوچك شرکت شهرک‌های صنعتی، علوی قائم‌مقام مدیرعامل شرکت فولادین ذوب آمل، رئیس و معاونین دانشگاه علمی کاربردی فذا آمل و هیئت عالی‌رتبه از دانشگاه FHM آلمان، دو تفاهم‌نامه مشترک درزمینه آموزش‌های مهارتی مدیران و پرسنل مجموعه فذا، برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت مهارتی و برگزاری دوره‌های ارشد و دکتری مدیریت کسب‌وکار( MBA ,DBA) مابین شرکت فولادین ذوب آمل و دانشگاه علوم و کاربرد FHM آلمان امضا شد.

قائم‌مقام مدیرعامل شرکت فولادین ذوب آمل در خصوص امضای تفاهم‌نامه بین دانشگاه علمی کاربردی فذا و شرکت فولادین ذوب آمل با دانشگاه علوم کاربردی (FHM) آلمان گفت: با توجه به پیشرفت‌های فناوری که در شرکت فولادین ذوب آمل اتفاق افتاده است نیاز به دو مقوله احساس می‌شد یکی دانش و دیگری تربیت نیروی متخصص و در این زمینه کارهای زیادی را انجام دادیم.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین کارها ایجاد دانشگاه علمی کاربردی فذا بود که قرار است نیروی متخصص و دانشی که موردنیاز این شرکت است را تأمین بکند.

علوی اشاره کرد: در راستای اینکه دانشگاه علمی کاربردی فذا بتواند هم در جذب دانش و نیروی متخصص خود، آن را تربیت بکند، نیاز به یک همکاری بین‌المللی احساس می‌شد که این حرکت در جهت معرفی و جهانی‌شدن این شرکت مؤثر است.

وی عنوان داشت: با بررسی‌هایی که بین دو طرف دانشگاه علمی کاربردی آلمان با دانشگاه علمی کاربردی کشور انجام گرفت، دانشگاه علمی کاربردی فذا آمل به‌عنوان نماینده منطقه‌ای انتخاب و قرار شد که این تبادل دانش صورت گیرد.

وی تصریح کرد: این تبادل دانش در تربیت دانشجو و نیروی‌های متخصص، تربیت نیروها در سطوح علمی کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و ارائه آموزش‌های تخصصی و فوق تخصصی در زمینه‌های فناوری به دانشگاه علمی کاربردی فذا و شرکت فولادین ذوب آمل می‌باشد.

قائم‌مقام مدیرعامل شرکت فولادین ذوب آمل اضافه کرد: دانشگاه علوم کاربردی (FHM) از دانشگاه‌های مطرح کشور آلمان است که ارتباط بسیار نزدیکی با صنایع این کشور دارد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران نیز در این جلسه گفت: آموزش تنها راه تربیت نیروی انسانی متخصص و ابزار مهمی در ارتقاء کیفیت خدمات، محصولات و ابداع و نوآوری است.

علی پور با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی اظهار داشت: با برگزاری این دوره‌ها و آثار ایجاد مهارت‌های علمی، فنی و ارتقاء مهارت بر اساس تغییرات فرآیندهای کار، اهداف و فعالیت‌های تولید تحقق خواهد یافت.

وی تصریح کرد: بهبود روابط کار و ایجاد روحیه کاری، هموار شدن راه رشد شغلی کارکنان، بهبود روش‌های تولید و توزیع و تقلیل ضایعات در تولید و حوادث کار از مهم‌ترین مزایای دوره‌های آموزشی در بخش تولید و صنعت است.


لازم به توضیح است دانشگاه علمی کاربردی فذا آمل در برگزاری دوره‌های مشترک، معرفی دانشجویان و افراد متقاضی سهیم خواهد بود. 


آخرين ويرايش : ۱۱ دي ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۲:۱۰ قبل‏ازظهر |  


امروز :

دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷

الإثنين ۱۲ شوال ۱۴۳۹

Monday 25 June 2018
  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۰ : ۲۹
اذان صبح : ۲ : ۴۹ : ۱۱
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۰ : ۱۰
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۹ : ۴۸
اذان مغرب : ۱۹ : ۴۰ : ۰۸
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۲۳۲۵۰
كل بازديدكنندگان : ۲۵۸۹۶۱۷
نمايش هاي امروز : ۴۴۲
بازديد هاي امروز : ۴۱۹
افراد آنلاين : ۳۳


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768