خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - 150 هزار شغل در دولت يازدهم در مازندران ايجاد شد :

استاندار مازندران گفت: در دولت تدبير و اميد 150 هزار شغل در اين استان ايجادشده که 50 هزار شغل آن مربوط به سال گذشته بوده است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرک‌های صنعتي مازندران، ربيع فلاح جلودار در نشست مشترک اعضای کميسيون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با مديران و فعالان اقتصادی مازندران، مهم‌ترين چالش فعلی در این استان را بيکاری فارغ‌التحصیلان اعلام کرد و افزود: در دولت تدبیر و امید، برای ایجاد اشتغال فارغ‌التحصیلان بیکار، بخصوص رشته الکترونیک و آی تی، با 18 شرکت با سرمایه‌گذاری 40 هزار میلیارد ریال، در مازندران قرارداد منعقدشده است.

وی ایجاد اشتغال از طریق آی تی را یکی از مهم‌ترین راهکار برای اشتغال فارغ‌التحصیلان بیکار اعلام کرده است.

استاندار مازندران اظهار داشت: در قالب تسهیلات رونق تولید و بسته حمایتی دولت از واحدهای صنعتی و کشاورزی در این استان، یک هزار و 93 واحد صنعتی و کشاورزی تسهیلات دریافت کردند.

وی افزود: مازندران با پرداخت بیش از 4 هزار میلیارد ریال تسهیلات بسته حمایتی به صنعتگران، رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.

ربیع فلاح مهم‌ترین راهکار برای توسعه استان را وحدت و انسجام داخلی، توجه به روستاها به‌عنوان محور توسعه و نداشتن نگاه سیاسی و جناحی به امر مدیریت اعلام کرد.

نشست با فعالان و مدیران اقتصادی و برگزاری همایش اقتصاد مقاومتی و بازدید از طرح‌ها و واحدهای تولیدی و اقتصادی مازندران، از مهم‌ترین برنامه سفر 2 روزه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بود.

 

 


آخرين ويرايش : ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۸:۰۱ قبل‏ازظهر |  


امروز :

جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

الجمعة ۱۱ رمضان ۱۴۳۹

Friday 25 May 2018
  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۴ : ۰۳
اذان صبح : ۲ : ۵۸ : ۲۹
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۴ : ۲۹
غروب آفتاب : ۱۹ : ۰۵ : ۱۸
اذان مغرب : ۱۹ : ۲۵ : ۰۰
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۹۷۶۴۲۵
كل بازديدكنندگان : ۲۵۵۴۲۹۸
نمايش هاي امروز : ۱۵
بازديد هاي امروز : ۱۵
افراد آنلاين : ۱۶


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768