خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرک‌های صنعتي ايران اعلام كرد: بيش از 90 درصد صنعت كشور را بنگاه‌های كوچك و متوسط تشكيل می‌دهند :

معاون وزير صنعت گفت: در حوزه صنعت بيش از 80 هزار بنگاه صنعتي وجود دارد كه بيش از 90 درصد آن را بنگاه‌های كوچك و متوسط تشكيل می‌دهند و در شهرک‌های صنعتي با تكميل و راه‌اندازی طرح‌های نيمه‌کاره، بيش از 130 هزار نفر اشتغال ايجاد خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرک‌های صنعتي مازندران، علي يزداني در جمع صنعتگران و توليدكنندگان شهرك صنعتي مصطفي خميني ساري با اشاره به اهميت ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب در شهرک‌ها و نواحي صنعتي اظهار داشت: در حال حاضر 188 تصفیه‌خانه فاضلاب در كشور راه‌اندازی شد كه در چند آينده 10 تصفیه‌خانه فاضلاب در شهرک‌های صنعتي افتتاح خواهد كه درمجموع بيش از 10 هزار مترمكعب، ظرفيت پالايش اين تصفیه‌خانه‌های جديد است.

معاون وزير صنعت افزود: مطالعه مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب شهرك صنعتي مصطفي خميني ساري انجام‌شده و امسال به مناقصه گذاشته خواهد شد.

مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران با اشاره به ايجاد امنيت سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحي صنعتي تصريح كرد: درمجموع بمنظور جلوگيري از حوادث غيرمترقبه آتش‌سوزی در واحدهاي توليدي و صنعتي 250 ايستگاه آتش‌نشانی احداث شد.

يزداني خاطرنشان كرد: با توجه به طبيعت خدادادي استان مازندران، بايد كمك كنيم تا اين چهره طبيعي و زيبا تخريب نشود و بستر براي ايجاد محيط پاك و سرسبز در حوزه صنعت و توليد افزايش يابد.

وي با اشاره به كمك به واحدهاي راكد و غيرفعال در كشور افزود: در سال گذشته و در راستاي تحقق شعار اقتصاد مقاومتي و با حمايت دولت در قالب طرح رونق توليد بيش از 23 هزار بنگاه كوچك و متوسط با ثبت‌نام در سامانه بهين ياب از تسهيلات بهره‌مند شدند.

مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران با اعلام به وجود بيش از 80 هزار بنگاه كوچك و متوسط در حوزه صنعت بيان داشت: در راستاي تحقق شعار سال 96 كه از سوي مقام معظم رهبري به اقتصاد مقاومتي، توليد، اشتغال نام‌گذاری شده است، با راه‌اندازی طرح‌های نیمه‌کاره و جديد، براي 130 هزار نفر از جوانان اشتغال ايجاد خواهد شد.

يزداني تأكيد كرد: هر تصميمي كه منجر به ايجاد اشتغال و رضایت‌مندی توليدكننده در شهرک‌ها و نواحي صنعتي بشود، مورد تأييد سازمان صنايع كوچك نيز است.

 

 


آخرين ويرايش : ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۰:۰۱ قبل‏ازظهر |  


امروز :

جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

الجمعة ۱۱ رمضان ۱۴۳۹

Friday 25 May 2018
  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۴ : ۰۳
اذان صبح : ۲ : ۵۸ : ۲۹
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۴ : ۲۹
غروب آفتاب : ۱۹ : ۰۵ : ۱۸
اذان مغرب : ۱۹ : ۲۵ : ۰۰
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۹۷۶۴۲۰
كل بازديدكنندگان : ۲۵۵۴۲۹۳
نمايش هاي امروز : ۱۰
بازديد هاي امروز : ۱۰
افراد آنلاين : ۱۱


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768